Зоозахисники пікетуватимуть Держспоживслужбу через скандал із зачиненою у фурі отарою овець

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони планують зробити аналізи тваринам, щоб довести їхню безпечність.

Зоозахисники сьогодні збираються пікетувати Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів через скандал із вівцями, яких два тижні мордували на одеській митниці без їжі і води.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Наразі тварини перебувають в Тульчині на Вінниччині. Зоозахисники, які врятували овець, планують сьогодні зробити їм аналізи, аби довести, що тварини безпечні.

Нагадаємо, через бюрократичну тяганину зачинена у фурі отара овець сиділа вже два тижні. Три сотні тварин з України експортували до Туреччини поромом, а коли покупець по них не приїхав, повернули додому. Втім, випустити з терміналу не могли через заборону ветеринарів, ті кажуть, у Туреччині тварини могли підхопити небезпечні хвороби.

Згодом правоохоронці в Одеської області порушили кримінальну справу проти власниці овець, замкнених у фурі, за фактом жорстокого поводження з тваринами.

ВідеоЗоозахисники збираються пікетувати Держспоживслужбу через скандал із вівцями

Овець два тижні мордували на одеській митниці без їжі і води. Поліція відкрила два кримінальні провадження: жорстоке поводження з тваринами і порушення ветеринарних правил. Щоправда фігурантів у жодній із справ немає. Натепер тварини в Тульчині на Вінничині.

Зоозахисники збираються пікетувати Держспоживслужбу через скандал із вівцями

Залиште свій коментар

Вибір редакції