Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зоозахисники повідомили про смерть лева, якого забрали зі скандального звіринцю на Донеччині

Тварина була виснаженою та перебувала у критичному стані.

У ніч проти 20 січня лев зі скандального приватного звіринцю у Покровську на Донеччині помер після того, як його перевезли до приватного зоопарку на Запоріжжі.

Про це повідомила громадська зоозахисна організація "UAAA", яка бере активну участь у порятунку тварин.

За словами активістів, лев був у критичному стані. Його оглядали кілька ветеринарів, почали лікування, але через сильне виснаження тварини не змогли поставити крапельницю. Для цього лева потрібно було знерухомити, а це вкрай небезпечно у такому стані, зазначають зоозахисники.

On the night of January 19-20, the most emaciated lion died. В ніч на 20 січня помер самий виснажений лев. *** Оновлення...

Опубліковано UAAA Неділя, 20 січня 2019 р.

Загалом тварин зі звіринцю у Покровську вивезли двома партіями. 8 січня власник звіринцю Ігор Падалко добровільно передав двох левів та ведмедя до приватного зоопарку Пилипишина на Запоріжжі. Другу частину тварин – двох левів та п'ятьох ведведів – перевезли 17 січня, повідомляє Державна екологічна інспекція у Донецькій області.

Як ми вже повідомляли, згідно постанови Державної екологічної інспекції у Донецькій області, про накладення...

Опубліковано Державна екологічна інспекція у Донецькій області Пʼятниця, 18 січня 2019 р.

"За словами ветеринара, всі тварини сильно виснажені, деякі (особливо леви) в критичному стані… Крім цього, з словами ветеринара, в сараї у Падалка він побачив зовсім худих коней, які знаходяться на межі життя та смерті", - повідомили в "UAAA".

Нагадаємо, у листопаді 2018 року зоозахисники вимагали розформувати зоопарк у Покровську. Своєю чергою, власник звіринця стверджував, що він рятує тварин власним коштом, і дорікав зоозахисникам за невдячність.

ВідеоНа Донеччині волонтери добиваються розформування стихійного зоопарку

Балабасик може не пережити зиму. Йому холодно, брудно і тісно. Це ведмідь, який мешкає у притулку Покровська на Донеччині. Разом з ним - ще кілька левів та ведмедів. Волонтери добиваються розформування цього стихійного зоопарку. А його власник запевняє, що навпаки, рятує покинутих хижаків за свої кошти. Дорікає зоозахисникам за невдячність. Чи комфортно фауні і як про неї піклуються – далі у сюжеті.

На Донеччині волонтери добиваються розформування стихійного зоопарку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції