Зоозахисники повстали проти Хмельницького бутика, який виставив у вітрині крокодилицю

Рептилії вже шукають нового власника

В одному із Хмельницьких бутиків у вітрину помістили крокодила на прізвисько Афродита заради реклами. На думку власника екзотики, вона має привернути увагу клієнтів. Утім, від такого видовища не в захваті ані хмельничани, ані захисники тварин, йдеться в сюжеті ТСН.12.00.

Крокодилиця Афродіта без сонця та простору. Два тижні тому її поселили у вітрині одного з хмельницьких бутиків. Рептилія має привертати увагу клієнтів.

"Це привертає людей, клієнтуру. Це у неї будинок, її сім'я. Вдома люди ж тримають домашню тварину. Вона у нас теж ще один член сім'ї нашої", - каже продавчиня магазину.

Свого часу крокодилицю привезли з Африки для власника магазину. Коли Афродіта виросла до метрової довжини, той вирішив її використовувати для реклами. Але тераріум виявився замалим.

ВідеоВ одному із Хмельницьких магазинів в якості реклами використовують крокодила в акваріумі

" Ми ж магазин і розміщувати більший тераріум у нас немає можливості. Їй трошки тісно", - додає жінка.

У цій малогабаритці Афродіті ледь удається повернутися. Умови тут далеко не наближені до природних, каже фахівець.

"Чого тут не вистачає - це суші. Так щоб тварина змогла повністю вилізти і обсохнути", - каже тераріуміст.

А от люди, що проходять повз, узагалі можуть викликати в міні-алігатора стрес.

Захисники тварин самиці крокодила співчувають і вже звернулися зі скаргою про жорстоке поводження над твариною до екологічної інспекції. Там пообіцяли знайти власника і перевірити крокодилячі документи.

"Якщо норми порушуються, складається відповідно протокол про вчинення адміністративного правопорушення, який передається на розгляд до суду", - повідомляють у державній екологічній інспекції у Хмельницької області.

Але вже невдовзі в Афродіти може з'явитися новий власник. Принаймні продавець заявила, щоб уникнути екоскандалу, крокодилицю вирішили продати.

Залиште свій коментар