Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зоозахисники штурмували Міносвіти з вимогою відрахувати студентів-шкуродерів

Волиняни приїхали до столиці, щоб студенти понесли своє покарання за смерть кошеня.

Штурм Міністерства освіти зоозахисниками. Вони прийшли з вимогою відрахувати волинських студентів-садистів, що тиждень тому познущалися з кошеняти. Після цього врятувати його не вдалося. 

Усіх обурила жахлива історія, яку ТСН розповідала тиждень тому. Студенти з Луцька, Любов Торопіна та Юрій Гнатюк, виклали в Інтернет відео жорстокого знущання з кошеняти. За два дні після тортур воно померло. Розлючені волиняни приїхали до столиці.

У Луцьку тоді відкрили кримінальне провадження. У Києві ж вимагають відрахувати студентів з навчального закладу. 

Ще за 10 хвилин зоозахисники починають штурмувати міністерство. Зрештою, їх пускають до зали. Заради зустрічі Лілія Гриневич терміново повертається з Кабміну.

"Я поділяю ваш біль. В мене просто стискається серце від того, що я чую! Це щось страшне", - каже чиновниця.

Гриневич каже, що раніше цих історій не чула. Нині – звернеться до правоохоронців. Якщо факти знущання підтвердяться, рекомендує ректорам відрахувати студентів-садистів.

В цей час у Луцьку група Люби Торопіної, студентки, що знущалася з кошеняти, проходить виховну годину в натуралістичному центрі. Люби на цьому занятті немає. Одразу після сюжету ТСН та розголосу вона пішла на лікарняний. Сьогодні вранці виявилося, у коледжі вона більше не вчиться, адже добровільно забрала документи і переїздить до іншого міста.

Залиште свій коментар

Вибір редакції