Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зоозахисники з бійкою відстоювали права тварин з пересувного цирку в Чорноморську

Активісти закликали не ходити до цирку.

Заборонити гастролі цирку з тваринами. З такими вимогами одеські зоозахисники пікетували пересувне шапіто, яке розгорнули в місті  Чорноморськ.

На околиці міста, просто в полі циркачі розставили намети. В контейнерах привезли слонів, а у причепі-клітці тигрів. За дві години до початку вистави місцеві зоозахисники беруть в облогу касу. На плакатах активістів світлини замучених в цирках тварин. Це на потенційну публіку подіяло. Хтось відмовляється від походу до цирку.

Не задоволені цирком взагалі - медики місцевої лікарні. Бо шапіто розмістили просто перед вікнами реанімації.

«Транспорт швидкої допомоги не завжди може комфортно розійтися навіть з машинами відвідувачів, або самих пацієнтів, ну а зараз наставлено маса трейлерів», - каже головний лікар Іллічівської басейнової лікарні на водному транспорті Олена Кузарь.

Тим часом - зоозахисники викликають поліцію. Хочуть разом з нею потрапити всередину та побачити - в яких умовах живуть циркові звірі. Починається штовханина. Активістам все ж вдається потрапити всередину для громадської інспекції. Її результати невтішні. Порушення є. На гастролерів поліція складає протокол.

«Тигри утримуються на 25 квадратних метрах п'ять тварин, на одного слона повинен бути вольєр не менше 150 квадратних метрів, заввишки не менше шести метрів, де постійно забезпечений доступ тваринного до водойми», - розповідає юрист зоозахисної організації  Ольга Целинська.

«Ми не заробляємо гроші на показі тварин, це наші артисти. Дуже шкода, що у нас прийнята така позиція в державі, щоб заборонити цирки з тваринами», - каже адміністратор цирку.

Та поки захисники всередині з перевіркою, до шатра вишикувалася величезна черга відвідувачів. Хочуть на тварин подивитись на арені. 

Акції протесту активісти влаштовуватимуть доки пересувний звіринець не припинить роботу. Сьогодні обіцяють навідатися і до місцевої мерії, аби з'ясувати, хто з чиновників надав дозвіл на роботу пересувного цирку в Чорноморську. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції