Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Зрада скасовується": прем'єр Шмигаль запевнив у проведенні ЗНО за визначеним планом

"Зрада скасовується": прем'єр Шмигаль запевнив у проведенні ЗНО за визначеним планом

Наразі відбувається посилена підготовка для безпечного проведення ЗНО.

Причин для скасування ЗНО у 2020 році немає і тестування відбудеться за розкладом. Уряд буде робити все належне, щоб вступна кампанія була комфортною для абітурієнтів та безпечною.

Про це заявив прем'єр Денис Шмигаль 17 червня під час засідання Кабміну.

Так, під час засідання уряд ухвалив постанову, згідно з якою абітурієнтам повернуть кошти за пробне ЗНО, проведення кого перенесли в онлайн-режим через карантин і збільшення хворих на коронавірус.

"Наразі немає жодних підстав, щоб його не проводити. ЗНО відбудеться за визначеним планом. Зрада скасовується. Жодного повернення корупції у виші шляхом скасування ЗНО не буде. Наші діти повинні мати рівнозначний доступ до освіти і вони його матимуть. Ми робитимемо все, аби вступна кампанія була безпечною для вступників", - прокоментував Шмигаль.

Крім того, Шмигаль наголосив, що нині посилено готуються місця для проведення ЗНО. За словами голови уряду, важливо дотримуватися санітарних вимог. Також прем'єр висловив упевненість, що Україна "спокійно і без ризику пройде цей процес".

До слова, перше ЗНО із математики заплановане на 25 червня. Останнім буде тест з хімії - 17 липня.

Зазначимо, що раніше у МОН виступили із заявою, що скасування ЗНО є неприпустимим, оскільки це єдиний об’єктивний інструмент оцінювання та механізм прозорого вступу до вишу, а його відсутність створить значні корупційні ризики, до того ж інші варіанту вступу - епідеміологічно небезпечніші та ненадійні.  

Водночас, глава держави Володимир Зеленський 17 червня вніс до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонується скасувати обов'язкове складання ДПА у формі ЗНО. Тест випускники зможуть проходити за власним бажанням.

Відео Шмигаль заявив, що підстав для перенесення чи скасування основної сесії ЗНО немає

Підстав для перенесення чи скасування основної сесії ЗНО немає. Таке заявив прем'єр-міністр країни Денис Шмигаль. Прем'єра цитує урядовий сайт. Напередодні своє позачергове засідання провела Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де, зокрема, розглядали питання проведення ЗНО для випускників.

Шмигаль заявив, що підстав для перенесення чи скасування основної сесії ЗНО немає

Залиште свій коментар

Вибір редакції