Зрадники з Генштабу здають маршрути сил АТО за шалені суми - комбат "Донбасу"

Дата публікації
Перегляди
34к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зрадники з Генштабу здають маршрути сил АТО за шалені суми -  комбат "Донбасу"

За словами Семенченка, в Генштабі є зрадники, які здають наших військових. / Фото: Reuters

За словами Семенченка, терористи платять від 70 до 100 тисяч доларів зрадникам в Генштабі.

Командири батальйонів, які воюють на Донбасі, часто потрапляють в засідки, якщо використовують маршрути проходження, які їм пропонують в Генштабі.

Про це розповів командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко в інтерв'ю "ЛигеБизнесИнформ". За його словами, за зданий маршрут терористи платять зрадникам в Генштабі від 70 до 100 тисяч доларів.

"Не готовий вішати ярлики. Але практично всі командири, з якими я спілкуюся, говорять про те, що коли використовують маршрути пересування, які дає їм керівництво, то найчастіше потрапляють в дупу. Якщо тут же роблять все інакше - все проходить нормально", - розповідає Семенченко.

"Проблема зради є. Відомі суми, які сплачуються - $ 70-100 тисяч за зданий маршрут, за команду висунутися в якийсь район. Я не готовий називати прізвища - я не контррозвідник, я не знаю. Але ця проблема існує, тому що є речі, які ніяк інакше не можна пояснити", - зазначає комбат "Донбасу".

Однак, водночас, Семенченко наголошує, що є реальні бойові генерали, з якими приємно працювати. За його словами є "неграмотні ідіоти", а є ті, які все роблять правильно.

Зазначимо, батальйон "Донбас" звільнив від терористів вже не один населений пункт. На їхньому рахунку район Артемівська, Попасна, Лисичанськ. Зараз вони, за їхніми словами, добивають угруповання в Первомайську, а потім вирушать у Донецьк.

Нагадаємо, раніше Семенченко також розповів, коли силовикам вдасться повністю звільнити Донбас від терористів. За його словами, швидко все відбуватися не буде і на повну зачистку знадобиться близько трьох місяців.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
34к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація