Зростання кількості злочинів з "вогнепалом" та бандитизм: що обговорювали силовики в Офісі генпрокурора

Зростання кількості злочинів з "вогнепалом" та бандитизм: що обговорювали силовики в Офісі генпрокурора

Від початку 2020 року кількість злочинів з використанням вогнепальної зброї зросла до 193.

В Офісі генпрокурора 16 липня відбулася координаційна нарада силовиків. Обговорювалися теми вуличної злочинності, бандитизму, збройних нападів та незаконного обігу зброї.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Від початку цього року в нашій країні значно зросла кількість злочинів з використанням вогнепальної зброї. Наразі їх вже 193. Найчастіше незаконно застосовують зброю у Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Київській та Херсонській областях.

Під час наради пригадали про конфлікт зі стріляниною у Броварах, який стався 29 травня. Близько ста чоловіків стріляли з автоматів, рушниць та пістолетів просто посеред спального району. За зброю взялись, бо не змогли поділити міжміські перевезення.

За півтора місяця слідства п'ятдесятьом учасникам стрілянини оголосили підозри. 18 з них виявились членами організованих злочинних угруповань. Однак, хто замовники і досі невідомо. 

"Фактичних замовників цього зухвалого злочину ще не встановлено. Такий стан справ на Київщині свідчить про складну криміногенну ситуацію та недостатній вплив правоохоронці щодо її нормалізації", - завила генпрокурорка Ірина Венедіктова.

Ще один конфлікт зі стріляниню стався 4 липня у центрі Києва на Бессарабці. Суперечка відвідувачів ресторану закінчується бійкою, стріляниною та різаниною, постраждали троє осіб. 

Тоді деякі користувачі соцмереж звинувачували поліцейських, що ті, мовляв, пізно втрутились у конфлікт. Втім, керівник Нацполіції переконує в іншому. 

"Перший наряд поліції прибув на місце події вже через одну хвилину після дзвінка на 102. Ще два наряди протягом трьох хвилин", - сказав керівник Нацполіції Ігор Клименко. 

Що до викрадення різної зброї, то упродовж 2013-2016 років було викрадено та втрачено понад 78 тисяч її одиниць. Практично вся вона перебуває у незаконному обігу. Одну з банд, яка постачала зброю, виготовляла наркотики, а також катувала людей, затримали в Нікополі Дніпропетровської області.

Відео Нарада в Офісі Генпрокурора - що обговорювали силовики

З початку цього року в країні значно зросла кількість злочинів з використанням вогнепальної зброї. На данний момент їх вже 193. Найчастіше незаконно застосовують зброю у Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Київській та Херсонській областях. Вулична злочинність, бандитизм, озброєні напади та незаконний обіг зброї - саме ці теми обговорювали силовики під час наради в Офісі Генерального прокурора. Деталі – у сюжеті.

Нарада в Офісі Генпрокурора - що обговорювали силовики

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів