Зруйнований газом будинок можуть знову заселити

Зруйнований будинок у Дніпропетровську можуть відремонтувати та заселити колишніми мешканцями.

Зруйнований вибухом побутового газу будинок у Дніпропетровську на вулиці Мандриківській можуть відремонтувати і знову заселити колишніми мешканцями. 

Зруйнований будинок у Дніпропетровську
УНІАН
За інформацією газети "Сегодня", зруйнований вибухом будинок можуть знову заселити.
Як повідомляє "Українська правда" з посиланням на газету "Сегодня", про це заявив представник генпідрядника, президент обласної будівельної асоціації "Дніпро" Станіслав Федоров.

У суботу на Мандриківській почалися активні демонтажні роботи. Продовжуватися вони будуть без вихідних у дві зміни.

"Однозначно демонтують третій і четвертий під'їзди. А по першому і другому буде створена спецкомісія. Вона вивчить ступінь ушкодження будинку і після експертизи вирішить, чи можна чи ні його експлуатувати", - заявив Федоров.

"Але особисто я вважаю, що ці два під'їзди можуть повторно заселити. На даний момент, крім вибитих шибок, там особливих ушкоджень немає. Та й не можна втрачати так просто 5 тисяч квадратних метрів житла!", - додав він.

Велика частина мешканців "у шоці від перспективи знову повернутися в рідні стіни". "Не заселимося в цю братську могилу, навіть якщо нам доплатять!", - заявив потерпілий Олександр. 

"Нізащо не пущу мого сина туди, де він втратив однокласників!", - обурилася жителька першого під'їзду Наталя Луценко.

"Моя квартира дуже зруйнована. Нас туди не пускають. Я з сином живу в готелі. Реєстрація оформлена тільки до 1 листопада. Що буде далі?", - заявила жителька 4 під'їзду Людмила Калашнікова.

У самих готелях, пише газета, "людям доводиться несолодко". Так, після трагедії в некомфортне місце за назвою "Будинок колгоспника" заселили 21 особу.

За словами постраждалої Наталії Іванової з першого під'їзду, умови там жахливі - старі залізні ліжка, немає опалення і гарячої води. До кінця тижня їх обіцяють переселити в інші готелі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: