Місцеві мешканці продовжують боротися з наслідками сильного дощу.
Дніпропетровщину напередодні ввечері накрив атмосферний циклон Luciano. В результаті чого буквально за годину сильні дощі затопили вулиці міста, під'їзди житлових будинків і магазини, а сильний вітер повалив дерева та зірвав обшивку стадіону "Дніпро-Арена".
Кадри негоди користувачі публікували в соціальних мережах.
Під водою більшою мірою виявилася центральна і лівобережна частини Дніпра. Зокрема, дощ затопив дорогу на Слобожанському проспекті — автомобілі там стояли буквально по капот у воді. Паралізованим виявився рух тролейбусів в Амур-Нижньодніпровському районі міста. Через зливу проїжджу частину затопило і в районі Центрального мосту на правому березі міста.
На вулиці Святослава Хороброго дерево впало на автомобіль Renault Megane, а на вулиці Гаванській паралізувало рух. Прибирати їх прибули рятувальники зі спеціальним обладнанням.
На вулиці Образцова дощ затопив новий супермаркет. Співробітники магазину намагалися попередити підтоплення, тому розклали по периметру мішки з піском. Однак вони не допомогли.
А поруч із селищем Хащеве в Новомосковському районі впало дерево та частково обмежило рух автодорогою "Харків — Сімферополь — Ялта".
Нагадаємо, що дощ з градом вирував і в Херсонській області. Водіям довелося ковзати, бо дорога повністю вкрилася товстим шаром льоду.