Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗСУ попередили про навчальні стрільби над відкритим морем у повітряному просторі України

Стрільби здійснюватимуться відповідно до норм міжнародного права. 

У період з 1 по 2 грудня у південній частині України відбуватимуться науково-дослідницькі змагання Повітряних Сил ЗСУ.

Про це йдеться на сторінці відомства у Facebook.

Згідно з повідомленням, під час навчать проводитимуться повітряні стрільби.

"З метою завчасного сповіщення провайдерів авіаційних послуг різних держав, авіакомпаній та екіпажів повітряних суден про небезпеку використання повітряного простору під час зазначених повітряних стрільб у зоні їх проведення, Повітряними Силами Збройних Сил України було завчасно підготовлено та оприлюднено авіаційне сповіщення", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що повітряні стрільби будуть проводитися виключно у повітряному просторі України, над відкритим морем, та здійснюватимуться відповідно до норм міжнародного права. 

Нагадаємо, вчора, 25 листопада, Федеральне агентство повітряного транспорту РФ (Росавіація) повідомило про наміри української сторони провести ракетні стрільби в повітряному просторі над окупованим Сімферополем. 

Росавіація зазначила, що Україна "в односторонньому порядку" ухвалила рішення про проведення стрільб, і назвала район над окупованим півостровом "суверенним повітряним простором РФ".

Своєю чергою, секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов заявив, що Україна не планує проводити ракетні випробування в Керченській протоці

Він підкреслив, що відповідно до всіх міжнародних угод, суверенний повітряний простір Росії у Чорному морі закінчується посередині Керченської протоки, а в цьому районі українська сторона не планує проведення ракетних випробувань.

Залиште свій коментар

Вибір редакції