ЗСУ розпочали масштабні навчання артилерії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бойові стрільби проводять на Чернігівщині.

Збройні Сили України розпочали тактичні навчання з бойовою стрільбою частин та підрозділів артилерії полігоні оперативного командування "Північ" Чернігівської області.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства оборони України.

Військові вже протягом трьох днів відпрацьовують тактичні та вогневі завдання з ураження противника у різних видах бою. 

Зазначається, що окремими завданнями визначається: подолання водної перешкоди, ведення розвідки у різні способи та ведення контрбатарейної боротьби.

У прес-службі наголошують, що також будуть відпрацьовані питання щодо виявлення та знищення підрозділів противника із застосуванням вогневих контурів, які були вдало апробовані у минулому році в районі проведення операції Об’єднаних сил.

"Окрім артилерійських підрозділів, до участі у навчанні будуть залучені  розвідувальні підрозділи та підрозділи оперативного забезпечення", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно  бійці Морського центру спеціального призначення Командування Сил спеціальних операцій ЗСУ провели тренування захоплення суден у відкритому морі.

ВідеоРозвідувальний корабель ВМС Великої Британії прибув до Одеси для участі у спільних навчаннях

Натівський гість пробуде біля одеського берега три дні, після цього британці проведуть з українцями навчання у відкритому морі. Це вже не перший візит цього морського розвідника. В Одесу він заходив в грудні минулого року. Зранку корабель зустрічала ТСН.  

Розвідувальний корабель ВМС Великої Британії прибув до Одеси для участі у спільних навчаннях

Залиште свій коментар

Вибір редакції