Зсув ґрунту в Чернівцях зупинив потяг "Москва-Софія"

Внаслідок сильних злив активізувався зсув ґрунту поблизу центральної частини Чернівців. Залізничне полотно було пошкоджено.

Через пошкодження залізничного полотна у районі вулиці Барбюса у Чернівцях призупинено рух потяга "Москва-Софія".

Пасажирів потяга пересадили в автобуси. На залізничному вокзалі у Чернівцях та на станції Вадул-Сірет поблизу кордону з Румунією зібралися екстрені наради залізничників і представників інших служб з приводу надзвичайної ситуації. Вирішується питання відновлення руху потягів у напрямку балканських країн.

Як відомо, 29 червня вночі внаслідок сильних злив активізувався зсув ґрунту поблизу центральної частини Чернівців, що загрожував руйнуванням міжнародної залізничної колії та газогону великого тиску.

За даними Чернівецької мерії, загальний об’єм зсуву становить 850-1000 кубометрів, ширина - 40-45 м, глибина язика зсуву - 80-100 м. Утворилася стінка відриву 8-10 м. Візуально спостерігається видавлювання ґрунтових вод на глибині 10-12 м. Від стінки відриву на відстані 23-50 м спостерігаються тріщини.

У 1996 році зсув ґрунту на цьому місці повністю зруйнував житлові, адміністративні та господарчі будівлі на вулиці Одеській і частково вулиці Барбюса.

Читайте також:

На Буковині з’явилися перші жертви повені

На Буковині посилилась повінь: підтоплено понад 3000 будинків

Повінь на Буковині пішла на спад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: