Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зубко пообіцяв покарати винних у зволіканні з гасінням масштабної пожежі на Львівському териконі

Роботи з гасіння терикону було призупинено через заборгованість у 7,7 млн грн.

Ситуація навколо гасіння териконів на Львівщині вимагає службового розслідування, яке потягне за собою покарання винуватих.

Про це віце-прем'єр Геннадій Зубко заявив "Українській правді".

Зокрема, він зазначив, що балансоутримувачем териконів є ПАТ "Львівська вугільна компанія". Підприємством укладено відповідну угоду із відокремленим підрозділом ДП "Львіввугілля", що перебуває у сфері управління Мінпаливенерго та профільного віце-прем'єра.

Зубко повідомив, що 15 липня під його головуванням було проведено засідання Міжвідомчого оперативного штабу Державної надзвичайної комісії. Завдяки втручанню Міжвідомчого оперативного штабу площа горіння зменшилася з 1,2 га до 0,06 га.

За його словами, активні роботи з гасіння терикону було призупинено через заборгованість у 7,7 млн грн балансоутримувача перед Спецуправлінням ДП "Львіввугілля", про що були проінформовані відповідальні особи.

"Врегулювання питання заборгованості та ефективності використання коштів на гасіння пожежі потребує контролю Мінпаливенерго у взаємодії з профільним віце-прем'єр-міністром та ПАТ "Львівська вугільна компанія", - наголосив віце-прем'єр.

Відео На Львівщині загорівся величезний терикон

"Переконаний, що ця ситуація вимагає службового розслідування. До посадових осіб, які виявили службову недбалість, мають бути застосовані дисциплінарні стягнення", - наголосив Зубко.

Нагадаємо, що 30 вересня прем'єр Володимир Гройсман вибачився перед львів'янами за те, що Зубко досі не вирішив питання палаючого терикону. 

Ще раніше, під час засідання Верховної Ради 9 вересня, Гройсман влаштував словесну перепалку із Зубком. Очільник Кабміну говорив з урядової ложі і передав слово Зубку – той мав пояснити ситуацію із гасінням терикону у Львівській області.

Залиште свій коментар

Вибір редакції