Зубков дав обіцянку Януковичу

Зубков пообіцяв Януковичу розглянути питання відновлення постачань м'ясомолочної продукції з України.

Уряд Росії націлений на розширення співпраці з Україною в усіх сферах. Про це в Москві під час зустрічі з прем'єр-міністром України Віктором Януковичем заявив його російський колега Віктор Зубков.

“Якщо українська сторона готова посилювати інтеграційні зв'язки з Росією, то в цьому разі потрібні не тільки запевняння, а й конкретні дії, спрямовані на створення такої системи економічних відносин, яка дозволила б будувати їх на рівноправній, взаємовигідній основі”, - підкреслив Зубков.

Прем'єр-міністр Росії пообіцяв, що питання відновлення постачань м'ясомолочної продукції деякими українськими підприємствами до Росії буде розглянуте.

Як передає УНІАН, про це він заявив у відповідь на інформацію прем'єр-міністра України Віктора Януковича про те, що ряд українських підприємств, які виробляють м'ясну і молочну продукцію, виконали умови російської ветеринарної служби за якістю продукції і готові відновити постачання.

Зубков сказав, що дасть доручення розглянути це питання. Нагадаємо, Росія заборонила ввезення на свою територію продукції українського тваринництва з 20 січня 2006 року у зв`язку з недотриманням Україною ветеринарно-санітарних норм.

Російські експерти провели інспекцію 25 м'ясопереробних і 9 молокопереробних підприємств України, за результатами яких до кінця серпня 12 м’ясо- і 6 молокозаводів України отримали дозвіл на експорт продукції в Російську Федерацію.

Також Янукович виступив за посилення співпраці України і Росії в галузі авіабудування. Зокрема, за словами Януковича, необхідно приділити особливу увагу питанням, пов'язаним з будівництвом Ан-124, Ан-148 і Ан-140.

Прем'єр-міністр України підкреслив, що недавно ці питання обговорювалися з президентом Росії Володимиром Путіним на авіасалоні „МАКС-2007”.

Як повідомлялося раніше, 21 серпня Об`єднана авіабудівна корпорація (ОАК) Росії і Державний авіабудівний концерн „Авіація України” підписали на авіасалоні МАКС-2007 меморандум про взаєморозуміння щодо розвитку співпраці в галузі транспортної, рампової і пасажирської авіатехніки, зокрема, про відновлення серійного випуску літаків Ан-124 „Руслан” і кооперації за програмою військово-транспортного літака Ан-70.

Також під час авіасалону Україна підписала з російською лізинговою компанією „Іллюшин фінанс Ко” контракт на постачання 12 літаків Ан-148.

23 серпня АНТК ім. О.К. Антонова підписало угоду з групою компаній „Волга-Дніпро” про входження в українсько-російське ВАТ „Вантажні літальні апарати”, створене авіакомпанією „Волга-Дніпро” і ВАТ „Мотор Січ” з метою управління проектом відновлення виробництва літаків Ан-124.

ВідеоВізит Януковича у Москву (ексклюзивне відео)

ВідеоРосія купуватиме м'ясомолочні продукти з України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: