Зупинилось одне з найбільших підприємств України

Аміачний завод концерну "Стірол" зупинився повністю, інші підприємства Донецької області працюють на малих потужностях. Причина - нестача газу.

Через брак газу для нормального виробничого циклу зупинено аміачний завод концерну "Стірол" (Горлівка, Донецька область).

Про це повідомив учора, 8 січня, на прес-конференції начальник Головного управління промисловості та інфраструктури Донецької облдержадміністрації Віталій Кіжаєв.

За його словами, 8 січня "аміачний завод став".

Кіжаєв зазначив, що в регіоні інші підприємства хімічної і металургійної промисловості також переведені на інший режим роботи, і виробництво там іде "на тихому ходу".

"У зв`язку з браком газу було прийняте рішення про обмеження подачі газу насамперед промисловим підприємствам", - пояснив Кіжаєв. – "Зараз на 50%, чи навіть більше, скорочено подачу газу промисловим підприємствам, збережена подача тільки енергоцентралям, які опалюють житловий сектор".

Нагадаємо, вчора через проблеми з газом зупинився інше велике хімпідприємство України - Одеський припортовий завод.

Крім того, вчора на межі відключення тепла опинилося місто Запоріжжя. Основними причинами цьому місцева влада називала скорочення подачі газу тепломережам, а також значну заборгованість населення за теплопостачання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: