Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зупинка задом наперед. На Львівщині пасажири очікують на автобус, дивлячись на кладовище

У Золочеві встановили чудернацьку автобусну зупинку.

На Львівщині у містечку Золочів автобусну зупинку поставили не тим боком – розвернули не до проїжджої частини, а до цвинтаря, що розташований по інший бік, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

ВідеоНа Львівщині зупинку міського транспорту поставили "спиною" до дороги

У містечку Золочів автобусну зупинку розвернули не до проїжджої частини, а до цвинтаря, що по інший бік. Місцеві вже насміхаються з інженерів. Але логічне пояснення такого розвороту виявляється є.

На Львівщині зупинку міського транспорту поставили "спиною" до дороги

За словами інженера-будівельника Тараса Куйбіди, який запропонував встановити зупинку задом наперед, він побачив такі у Торонто.

"Спочатку в мене було здивування. Друг сказав, це зроблено у переважній більшості для захисту дітей, щоб вони не могли вибігти на проїжджу частину. А ми вже встановили міцний каркас, то він вже й захищає від наїзду автотранспорту", - розповів чоловік.

Місцеві мешканці спочатку жартували, що спеціалісти, які встановлювали зупинку, були нетверезі. Але тепер знайшли чимало переваг.

"Часто ж бувають аварії, а вона є захищена... Не буде так задувати... Захист від дороги, машини як їдуть – хляпають. Видно, який автобус їде", -  говорять золочівці.

Зазначимо, в Україні не існує чітких стандартів, якими мають бути зупинки громадського транспорту, які і де встановлювати вирішує місцева влада.

Водночас у міській раді Золочева уже вирішили, що зупинка "не тим боком" буде не єдиною.

"На магістральних вулицях, де є інтенсивний рух транспорту, ми однозначно будемо старатися ставити ті зупинки, як оця перша", - наголосив архітектор міської ради Золочева Роман Кушнір, зауваживши, що осучаснити усі міські зупинки планують до кінця року.  

Кореспондент ТСН Марічка Кужик

Залиште свій коментар

Вибір редакції