Зурабов: "чорні списки" між Україною і РФ не будуть скасовані

Російський посол впевнений, що зі списків вилучать росіян, які "виявилися заручниками певного етапу наших взаємин", але про повну відміну не йдеться.

Найближчим часом "чорні списки" між Україною і Росією не будуть скасовані, заявив посол РФ в Україні Михайло Зурабов.

Він нагадав, що близько 3 місяців назад в ході зустрічі міністрів закордонних справ РФ і України була досягнута домовленість про поступове скасування практики "чорних списків".

"Ми не чекаємо, що найближчим часом може бути прийняте рішення про повну відмову від так званих "чорних списків", але те, що з цих чорних списків будуть виключені громадяни Росії, які виявилися заручниками певного етапу наших взаємин, я в цьому абсолютно впевнений. Тому, кількість тих, хто був в цих "чорних списках" і самі списки серйозно порідшають, але чи будуть вони скасовані найближчим часом, я б цього особисто дуже хотів, але припускаю, що цього, швидше за все не відбудеться", - сказав він.

Як повідомлялося, раніше президент України Віктор Янукович заявив, що "чорні списки" громадян Росії, яким заборонено в’їзд на територію України, залишаються чинними.

Він заявив, що список "персон нон-грата" і скорочується, і поповнюється. Президент повідомив, що це питання вирішується на рівні спецслужб двох країн.

У квітні голова МЗС України Костянтин Грищенко заявив, що з українського боку по відношенню до РФ так званих "чорних списків" немає.

Читайте також:

Мер Севастополя: Лужкова не можна не любити

Янукович не скасував "чорні списки" для росіян

Грищенко запевнив Лаврова, що в України немає "чорних списків"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: