Зустріч моряків з "Аріани" обернулася бійкою

Представники адміністрації аеропорту відмовилися пускати на територію аеровокзалу представників преси.

Літак, на борту якого в Україну повернувся звільнений з піратського полону екіпаж судна Ariana, приземлився в аеропорту Одеси. Проте зустріч моряків обернулася скандалом.

Представники адміністрації аеропорту відмовилися пускати на територію аеровокзалу представників преси, депутата Одеської міської ради Світлану Фабрикант і кандидата в президенти України Сергія Тігіпка.

Це викликало обурення з боку родичів моряків. У результаті сталася бійка, ніхто не постраждав.

Розпорядження обмежити доступ до моряків нібито виходить від губернатора Одеської області Миколи Сердюка і з Секретаріату президента. Депутат Світлана Фабрикант, яка протягом кількох місяців забезпечувала контакт родичів моряків з судновласником, назвала те, що сталося друге захопленням Ariana.

У свою чергу частина звільненого екіпажу відмовляється виходити з літака доти, поки конфлікт не буде розв'язано.

Як повідомлялося, балкер Ariana, екіпаж якого складався з 24 українців, був звільнений з піратського полону 10 грудня після дев'яти місяців полону. За звільнення судна було заплачено викуп у розмірі від 2,6 млн доларі до більш ніж 3 млн доларів. Як повідомило джерело в Службі зовнішньої розвідки, 1,7 млн доларів заплатив кандидат в президенти України Сергій Тігіпко.

У свою чергу прес-служба Тігіпко цю інформацію не підтвердила, але й не спростувала, а лише повідомила, що кандидат у президенти привітав родичів моряків c Ariana і заявив про створення фонду підтримки звільнених із піратського полону моряків.

Читайте також:

Екіпаж судна Ariana сьогодні повернеться в Україну

"Аріана" прибула в оманський порт

Звільнені моряки з "Аріани" повертаються в Україну

Джерело: більшу частину викупу за "Аріану" заплатив Тігіпко

ВідеоМоряки з судна Ariana повернулися в Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: