Зустріч відбулася

Сьогодні президент України Віктор Ющенко провів зустріч з лідером БЮТ Юлією Тимошенко на її прохання.

Співрозмовники обговорили перебіг виборчої кампанії та доцільність проведення 30 вересня, у день голосування, референдуму щодо змін до Конституції. Про це після зустрічі, яка проходила в президентському Секретаріаті, повідомив його керівник Віктор Балога.

Як зазначив Балога, президент висловився за якнайшвидше підписання лідерами "Наша Україна – Народна самооборона" та БЮТ угоди про взаємну співпрацю, яка має формалізувати взаємні зобов'язання для подальшої спільної роботи у Верховній Раді шостого скликання. "У цьому документі необхідно сформулювати всі питання, які сьогодні найбільше важливі для виборців", – зазначив Ющенко, повідомляє прес-служба президента.

Щодо референдуму з внесення змін до Конституції, на думку президента, слід чітко зазначити норму Конституції, яку пропонується змінити, "щоб люди знали, за що голосують".

Як повідомив Балога, Ющенко оцінив рішення Центральної виборчої комісії про відмову в реєстрації ініціативних груп з проведення референдуму виключно в правовій площині. При цьому президент сказав, що голова ЦВК Володимир Шаповал підтримує ідею референдуму, однак наполягає на юридичній бездоганності всіх процедур.

Ющенко також висловився за досягнення ініціаторами референдуму спільного бачення його мети і питань, які виносяться на обговорення. За такої умови, припустив президент, референдум може бути призначений вже цього року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: