Звалище медичного сміття біля лабораторії у Луцьку: хто викинув небезпечні речі і чи прибрали їх

Звалище медичного сміття біля лабораторії у Луцьку: хто викинув небезпечні речі і чи прибрали їх

Фото: ТСН

До цієї вірусологічної лабораторії біоматеріал везуть зі всієї області.

В Луцьку Волинської області правоохоронці склали два приписи на директора лабораторії, біля якої знайшли медичне сміття - використані шприци, маски, рукавички та бахали. А також зобов'язали слідкувати за територією.

Усе це сміття знайшли у занедбаному приміщенні, яке розташоване усього за 50 метрів від вірусологічної лабораторії, до якої біоматеріал везуть зі всієї області. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Про небезпечну знахідку муніципальну варту повідомили свідки. Ці речі можуть бути заражені, повідомила в. о. начальника відділу департаменту муніципальної варти Тетяна Головій.

У лабораторії, на території якої знайшли використані маски та шприци, запевняють, що після візиту муніципалів його утилізували. І твердять, сміття викидали не вони.

Керівниця лабораторного центру продемонструвала договір з компанією для утилізації  медичних відходів. Востаннє, каже, 2 тонни використаних шприців, масок та бахіл забрали три дні тому.

"Вони збираються в спеціальні мішки біобезпеки, проходить їх дезінфекція. Зберігаються в окремому приміщенні", - запевнила директорка Волинського лабораторного центру Наталія Янко.

У Луцьку біля лабораторії виявили звалище шприців, бахіл та масок

У Луцьку біля лабораторії виявили звалище шприців, бахіл та масок

Шприци тут могли викинути наркомани, які часто збираються поблизу у занедбаних будинках, твердять у лабораторному центрі.  Або ж навіть клієнти лабораторії.

По сусідству з лабораторією розташована екологічна інспекція. Медсміття на землі інспектори бачили, але не реагували.

"Швидкі допомоги приїжджають, заносять аналізи, забирають результати. Певно, викидають маски. Періодично вони рукавички викидають, маски", - каже інспекторка екологічної інспекції Людмила Клюка.

Проте, хто саме викидав використані шприци та маски, правоохоронці так і не з'ясували.

Повʼязані теми:

Наступна публікація