Званням "Особистість року" нагородили Гриценка, Тігіпка і Яценюка

Вибір кандидатів на звання "Особистість року" відображає крайній ступінь втоми українців від нинішніх політичних лідерів.

10 грудня журнал "Корреспондент" оприлюднив підсумки свого традиційного проекту "Особистість року". Особистістю року-2009 видання назвало трьох людей: Анатолія Гриценка, Сергія Тігіпка і Арсенія Яценюка.

Видання відступило від свого принципу вибору "Особистості року". За сім років існування проекту журнал завжди обирав людину, яка за рік мала найбільший вплив на події; людину, під знаком якої пройшов рік у країні; людину, яка визначала новинні потоки. Цього року в редакції вирішили, що вже набридли люди, що визначають новинні потоки в державі, і спробували трохи заглянути в майбутнє.

Особистістю 2009 року названо трьох людей: кандидатів у президенти України Анатолія Гриценка, Сергія Тігіпка і Арсенія Яценюка. "Цей вибір не варто сприймати буквально. Ми не ручаємося за професіоналізм, мораль і політичні цілі цих людей і, вже тим більше, не закликаємо голосувати за них. Скоріше, це тріо варто сприймати як якийсь збірний образ, який відображає зміну настроїв українців, їхні сподівання і надії", - повідомили в редакції.

Своїм вибором цього року "Корреспондент" констатує крайній ступінь втоми українців від нинішніх політичних лідерів і наростаюче прагнення до змін. "Енергія українців, яка причаїлася впродовж останніх п'яти років, починає трансформуватися в могутній попит на альтернативу. І на рух вперед. Це попит на нові підходи і принципи управління країною, вимога змісту, а не форми", - вважають в журналі.

Саме тому "Корреспондент" і назвав трьох молодих політиків, які більше за інших асоціюються з новими віяннями. "Ми також не хотіли викликати підозри в підтримці певного кандидата на виборах, тому й назвали трьох, а не одного", - наголосили в редакції видання.

Багато в чому через підвищений попит на нове, наголошують у журналі, а не через особисті якості, злетів цього року рейтинг Арсенія Яценюка. Саме завдяки прагненню до змін сумарний рейтинг Гриценка, Тігіпка і Яценюка цього року в якийсь момент перевершував показники Юлії Тимошенко. Не кажучи вже про президента Віктора Ющенка.

Під час дискусії про номінантів на "Особистість року" також обговорювалися наступні кандидатури: Юлії Тимошенко - за причетність до всіх найбільших новин року, Ріната Ахметова - за будівництво вражаючого стадіону в Донецьку і Віктора Пінчука - за культурний розвиток нації.

Крім основного вибору "Особистості року", журнал визначив ще вісім номінацій для тих, хто за версією "Корреспондента" зробив найбільший вплив на життя країни.

Серед українських номінацій – "Інвестор року", "Євроінтегратор року" і "Мучениця року" - Ахметов, Пінчук і Тимошенко, відповідно. За досягнення, перераховані вище.

Екс-нардеп Віктор Лозінський отримав звання "Дракула року" за жахливий злочин, що обурив усю країну. За приклад, який показують політикам глави двох церков, патріарх Філарет і митрополит Володимир були удостоєні рідкісного для України звання "Союзники року". "Заспокійливим року" журнал назвав лікаря-педіатра Євгена Комаровського за його масовану кампанію з "деістеризації" населення під час епідемії грипу.

Як відомо, минулого року "Особистістю року" за версією "Корреспондента" став Віктор Балога, у 2007 і 2005 роках - Юлія Тимошенко, в 2006 - Олександр Мороз. У 2004 журнал відзначив цим званням переконливу перемогу Віктора Ющенка в напруженій президентській гонці. У 2003-му першість віддали одночасно двом політикам - Віктору Ющенку і Віктору Медведчуку, а перед цим - колишньому президентові Леоніду Кучмі.

Читайте також:

Луценка нагородили "Будяком року" за порушення прав людини

Янукович розповів ОБСЄ, як Тимошенко очолить фальсифікації на виборах

Україна ліквідує власні ракетні війська заради 2,5 млрд доларів

Європа пропонує Україні обрати одного кандидата від демократичних сил

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: