Зварич хоче, щоб ФБР з’ясувало, хто прослуховував його телефон

Зварич зацікавився, звідки взявся аудіозапис, яким оперує комісія Верховної ради у розслідуванні обставин отруєння Віктора Ющенка.

Дружина брата Романа Зварича Марта Лопатинська проситиме органи правопорядку США відкрити кримінальну справу про незаконне прослуховування її телефонної розмови з України.

Про це на брифінгу в середу заявив депутат Роман Зварич, коментуючи аудіозапис його розмови з Мартою, якою оперує тимчасова слідча комісія Верховної ради у своєму розслідуванні справи про отруєння Віктора Ющенка.

"На цьому тижні, якщо вже не сьогодні, Марта Лопатинська-Зварич звертатиметься у відповідні служби, я думаю, що це буде ФБР, з відповідною вимогою, щоб органи правопорядку відкрили провадження у кримінальній справі за фактом незаконного прослуховування її розмови зі мною", - сказав він.

"Згідно із законами США, це злочин", - додав Зварич.

Крім того, він відзначив, що також вимагає, щоб органи прокуратури України відповідно до міжнародного договору про правову допомогу між Україною і США "в обов’язковому порядку повідомили органи прокуратури США про факт скоєння злочину проти громадянки США Марти Лопатинської-Зварич, оскільки її розмова також була прослухана".

Як відомо, раніше ТСК з отруєння Ющенка заявила про те, що кров Ющенка була збагачена діоксином. Члени ТСК посилалися на рапорт співробітниці Генпрокуратури Лариси Чередниченко, в якому вона заявляла про фальсифікацію матеріалів справи про отруєння Ющенка. Також Чередниченко заявляла про існування аудіозапису телефонної розмови "між Мартою і Романом".

Фігурантами цієї розмови називалися Роман Зварич і Катерина Ющенко, які нібито домовлялися про збагачення крові Ющенка діоксином.

Пізніше Зварич спростував це твердження, заявивши, що розмовляв з дружиною свого брата Мартою Лопатинською-Зварич.

Читайте також:

Зварич: кров Ющенка не збагачували діоксином

В ГПУ заявили про фальсифікацію отруєння Ющенка

Ющенко ухиляється від допитів у справі про своє отруєння

Березовський звинуватив Путіна в отруєнні Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: