Зварич: Мороз зайнявся агітацією

Представник президента у ВР Роман Зварич вважає, що заяви Олександра Мороза про диктаторські наміри президента є передвиборчими гаслами.

Постійний представник президента у Верховній раді V скликання Роман Зварич вважає, що заяви голови ВР V скликання Олександра Мороза про диктаторські наміри президента Віктора Ющенка є не більше, ніж передвиборчі гасла.

“Це свідчення того, що колишній голова ВР, коли вже розуміє закономірність і невідворотність виборів і дивиться на рейтинги своєї політичної сили, починає хапатися за соломинку, щоб їх підняти”, - сказав Зварич, слова якого цитує прес-служба “Нашої України”.

Роман Зварич
razom.org.ua
Роман Зварич вбачає у висловлюваннях Олександра Мороза передвиборчу агітацію

Також політик додав, що “ще ніхто не бачив конкретного проекту змін, які буде пропонувати президент”. “Він озвучив лише окремі штрихи, які він бачить у новій редакції Конституції”, - пояснив Зварич.

Між тим, за його словами, “якщо диктатура означає посилення процедур захисту прав і свобод людини, посилення принципів парламентаризму та забезпечення механізмів стримування і противаг, тоді я хотів би жити в такій “диктатурі”.

Сьогодні Олександр Мороз висловив думку, що ініційована президентом України Конституція є маскуванням його диктаторських намірів.

“Говорити про реакційний характер затії можна, посилаючись на окремі характеристики пропонованого тексту: двопалатний парламент, скорочення кількості депутатів, перегляд недоторканності, як приманка для наївних. Балачки про «посилення парламенту», «збалансованість влади» тощо – це маскування диктаторських намірів, і не більше. Ці питання детально проаналізовані за останні одинадцять років, і кожен не лукавий знайде в проведених дискусіях відповіді на все, що його цікавить. А якщо повірити на слово, то відповідь готова: це юридичне оформлення диктатури”, - сказав Мороз.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: