Зварич обіцяє ще два підписи

Депутат від НУ-НС Роман Зварич запевняє, що невдовзі ще як мінімум двоє його колег поставлять підписи під коаліційною угодою з БЮТ.

Найближчим часом ще двоє членів фракції ”Наша Україна – Народна самооборона” підпишуть угоду про створення демократичної коаліції.

Про це сьогодні повідомив народний депутат, член фракції НУ-НС Роман Зварич.

Водночас він відмовився називати прізвища тих, хто готовий поставити свої підписи під даним документом.

Роман Зварич
УНІАН
Роман Зварич все ще зберігає надію на створення демократичної коаліції
Зварич нагадав, що досі не підписали угоду про створення коаліції з БЮТ семеро членів НУ-НС.

Він наголосив, що 22 листопада, під час зустрічі з народними депутатами від НУ-НС Президент України Віктор Ющенко висловив свою позицію щодо формату майбутньої коаліції (президент закликав усіх членів фракції "Наша Україна – Народна самооборона" підписати угоду з БЮТ – ред.).

За словами Зварича, якщо непідписанти мають якусь принципову позицію щодо небажання формувати коаліцію з БЮТ, то вони мають про це сказати і, можливо, відмовитися від своїх депутатських мандатів. “Я б таку їхню позицію поважав, але поки позиція моїх колег не викликає глибокої поваги “, - сказав він.

Крім того, зауважив політик, на даний момент він не почув жодної переконливої аргументації від тих, хто не бажає ставити свої підписи під коаліційною угодою. При цьому він висловив сподівання, що до 29 листопада (саме на четвер, 29 листопада, головуючою на першому засіданні ВР Раїсою Богатирьовою було призначене наступне засідання, що викликало незгоду БЮТ – ред.) під угодою про створення коаліції між БЮТ і НУ-НС буде зібрано достатню кількість підписів.

Як повідомляв iPlus, досі не підписали угоду про створення коаліції семеро депутатів від НУ-НС, зокрема, Іван Плющ, Юрій Єхануров, Микола Оніщук, Ігор Кріль, Василь Петьовка, Станіслав Довгий та Віктор Тополов.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: