Зварич влаштовував оргії та знімав порно в робочому кабінеті

Окрім касет із записами хабарництва, є декілька порнофільмів, знятих за допомогою оперативної камери в кабінеті голови Львівського адміністративного апеляційного суду.

У кабінеті екс-голови Львівського адміністративного апеляційного суду, судді Ігоря Зварича були знайдені порнофільми.

Про це повідомив заступник генерального прокурора України, член Вищої ради юстиції Ренат Кузьмін в інтерв'ю виданню "Комерсант-Україна".

"У нас, окрім касет із записами хабарництва, передачі і ділення грошей, є декілька порнофільмів, знятих за допомогою оперативної камери в кабінеті голови Львівського адміністративного апеляційного суду. Це ж ненормальне явище, коли голова суду дозволяє собі в робочий час у себе в кабінеті влаштовувати сексуальні оргії. Такі ж порнофільми ми одержали в результаті документування хабарництва і в інших судах. Тобто в кабінетах окремі судді не тільки відправляють правосуддя - вони ще беруть хабарі і живуть активним статевим життям з підлеглими", - заявив Кузьмін.

Нагадаємо, екс-голову Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича  звинувачують в отриманні хабара у 100 тисяч доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: