Зварич: ВР дестабілізує ситуацію

Зварич звинувачує Мороза та Мартинюка в тому, що вони не дотримуються політичних домовленостей і дестабілізують ситуацію в державі.

Представник Президента у Верховній Раді Роман Зварич обвинувачує голову парламенту Олександра Мороза і його першого заступника Адама Мартинюка в спробах загострити політичну ситуацію.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Президента.

Зварич зазначає, що Президент, видавши указ про проведення позачергових виборів Ради 30 вересня, виконав свої зобов'язання, визначені заявою лідерів країни від 27 травня.

"Під ці спільною заявою стоїть підпис Олександра Мороза. Якщо він не може виконати взяті на себе зобов'язання, нехай відкличе свій підпис і всьому світу покаже, хто насправді є джерелом політичної нестабільності й конфліктів", - заявив Зварич.

Коментуючи заяви Мартинюка про необхідність переформатування складу Центральної виборчої комісії, він зазначив, що такі заяви являють собою своєрідне читання законів і Конституції.

"Ці процедури передбачають рішення з цього приводу Верховної Ради за поданням Президента. На сьогодні немає ні такого подання Президента, ні повноважної Верховної Ради, щоб "переформатувати" ЦВК", - сказав Зварич.

Крім цього, він зазначив, що постійно апелюючи до міжнародного співтовариства, представники коаліції ігнорують той факт, що низка міжнародних організацій розглядає позачергові вибори Ради як єдиний вихід з політичної кризи в Україні.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Олександр Мороз вважає, що Президент Віктор Ющенко, видавши указ про призначення позачергових парламентських виборів на 30 вересня, перевищив свої повноваження.

27 травня Президент Віктор Ющенко, прем'єр-міністр Віктор Янукович і голова Верховної Ради домовилися про проведення позачергових виборів парламенту 30 вересня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: