Зварича розшукує Інтерпол

Юрій Луценко впевнений, що переховуватися від правосуддя Ігорю Зваричу допомагають високопосадовці.

МВС оголосило екс-голову Львівського апеляційного суду Ігоря Зварича, якого звинувачують у хабарництві, в міжнародний розшук.

Про це повідомив в інтерв’ю газеті "Високий Замок" міністр Юрій Луценко. За його словами, зараз на Зварича виставлено т.з. "червону картку Інтерполу".

"Хоча, за нашою оперативною інформацією, він перебуває на території України", - звернув увагу Луценко.

Він заперечив чутки про те, що Зварича може вже не бути в живих.

"Зважаючи на те, як легко Зварич втік з лікарні, можна припустити, що він має дуже серйозних покровителів на найвищому рівні. У нас в Україні операція "Чисті руки" традиційно переходить в операцію "Швидкі ноги", - зазначив Луценко.

"Не є великим секретом, з ким він народився у сусідньому селі, з ким закінчував вищу освіту. Хто його проштовхував на цю посаду… На плівках це прізвище фігурує. Сам Зварич неодноразово називав це прізвище під час визначення, яка частка хабарів має піти до Києва для цієї особи", - додав міністр.

При цьому Луценко назвав натяки президента Віктор Ющенка на те, що Зварича покриває прем’єр Юлія Тимошенко "вищою межею цинізму".

"Я розумію, що для президента Юля існує для того, щоб відповідати за все. Але в цьому випадку просто негідно перекладати на неї відповідальність за суддю, якого призначали чиновники Секретаріату президента, якого нагороджували саме вони. У плівках фігурує прізвище цього покровителя з найближчого оточення Ющенка. Він це має знати. Врешті-решт, має бути межа об’єктивності", - заявив голова МВС.

Як повідомляв ТСН.ua, 2 грудня проти тоді ще голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за хабарництво в особливо великих розмірах. Під час обшуку в робочому кабінеті та на квартирі Зварича працівники СБУ вилучили 1 мільйон доларів США та 2 мільйони гривень.

Місце перебування Зварича наразі невідоме. 12 грудня Зварича оголосили в розшук, 18 грудня Верховна рада дала згоду на його звільнення з посади та арешт.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: