Суддю Зварича звільнили

Рада суддів України звільнила Ігоря Зварича з посади голови Львівського апеляційного адміністративного суду.

Таке рішення було прийняте сьогодні на засіданні Ради суддів України за спільним поданням голови ВСУ та голови Вищого адміністративного суду України у зв’язку з невідповідністю Зварича займаній посаді – голови Львівського апеляційного адміністративного суду. Зазначене подання внесене на підставі відповідної рекомендації Ради суддів адміністративних судів України.

Розглядаючи це питання, члени Ради суддів України наголошували на тому, що Зварич негідно себе поводив під час прес-конференції у Львові щодо виявлення у нього великих сум коштів за місцем його роботи та проживання, зганьбив не лише власне звання судді, а й заплямував усю суддівську спільноту України.

Рада суддів України також вирішила звернутися до Вищої ради юстиції з проханням розглянути питання про звільнення Зварича з посади судді за порушення присяги.

Нагадаємо, 2 грудня проти голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича Генеральною прокуратурою України було порушено кримінальну справу за хабарництво в особливо великих розмірах.

Під час обшуків на місцях роботи і помешкання голови суду та шести суддів Львівського апеляційного адміністративного суду працівники СБУ та Генпрокуратури вилучили 1 млн. доларів США і 2 млн. грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: