Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Звернутись по допомогу зможе тепер кожен

Київський міський голова Леонід Черновецький відкрив сьогодні Центр операторської підтримки громадян з вадами слуху та мови, який не має аналогів в Україні.

Як повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації, кияни з такими проблемами вперше зможуть за скороченим номером "10003" самостійно викликати швидку медичну допомогу, аварійно-рятувальні служби, скористатись послугами виклику таксі, замовити квитки чи отримати довідкову інформацію.

Абетка глухонімих
Тепер люди з вадами слуху й мови зможуть надіслати смс, факс або електронний лист із проханням про допомогу
Під патронатом столичного мера в новоствореному Центрі за спонсорські кошти облаштовано електронну пошту, факси та інші спеціальні технічні засоби для прийняття та обробки звернень киян із вадами слуху та мови. Виклики від них прийматимуть як повідомлення на мобільний телефон (завдяки своєчасно набраним текстам, у яких уже вказано адресу та привід для виклику), на факс (із передачею заповненого бланку виклику з відміткою, яка допомога необхідна) та електронну пошту. При цьому всі заявники негайно отримуватимуть відповідь.

Крім того, Центральна диспетчерська Київської міської станції швидкої медичної допомоги та медицини катастроф через комутатор оперативного зв’язку передаватиме повідомлення в диспетчерську пожежно-рятувальної служби, міліції, ДАІ та інших аварійно-рятувальних служб. А до бази даних автоматизованої інформаційно-диспетчерської системи (АІДС) “Швидка медична допомога” введуть інформацію про кожного громадянина з вадами слуху та мови (за згодою).

Леонід Черновецький запевнив, що особисто контролюватиме роботу цього Центру та зробить усе можливе, щоб центр “працював як годинник, адже піклування про людей з обмеженими фізичними можливостями є одним із пріоритетних напрямків” у діяльності столичної влади.

Залиште свій коментар

Вибір редакції