Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Звичайне головотество". Тимчук назвав причину другого викиду хімікатів в окупованому Криму

Окупанти намагаються винною зробити Україну.

Причиною другого викиду небезпечних хімічних речовин в окупованому Криму могла стати професійна недбалість місцевих співробітників рятувальних служб та власне заводу "Кримський титан"

Про це повідомив координатор "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук. 

Російські пропагандисти почали поширювати інформацію про те, що 13 вересня стався новий викид хімічних речовин біля Армянська, зокрема хлору, через що введено надзвичайний стан. Окупанти намагаються звинуватити у цьому українську владу, проте біля адмінкордону Криму на Херсонщині об'єктів, які б могли спричинити викид, немає.

Тимчук зазначає, що мешканців окупованого півострова намагаються запевнити, що українська влада могла навмисно розпилити хлор біля Криму. 

"Причина "нового викиду" - в іншому. За інформацією групи ІС від наших джерел в Армянську, які працюють на заводі "Кримський титан", причиною погіршення екологічної обстановки могло стати звичайне головотество місцевих чиновників окупаційної адміністрації і "надзвичайників" РФ. А саме - окупаційна влада дала команду засипати "чим завгодно" кислотні відстійники, щоб виключити розліт токсичного пилу. Виконуючи команду, місцеві умільці, серед іншого, використовували для засипання хлорне вапно. Яке вступило в реакцію з речовинами з відстійника, що призвело до виділення хлору", - йдеться у повідомленні. 

Теперь ещё и хлор. Оккупационные власти Крыма устроили в Армянске настоящую химическую атаку. Российские пропагандисты...

Опубліковано Дмитрієм Тымчуком Субота, 15 вересня 2018 р.

Окупанти, все ж, стверджують, що життю та здоров'ю вже нічого не загрожує. Однак до Армянська дітей, евакуйованих нещодавно, так і не повернули. 

ВідеоНа межі з окупованим Кримом відновили роботу пункти пропуску "Каланчак" і "Чаплинка"

Дев'ять днів вони працювали лише на в'їзд на материкову Україну. Обмеження запровадили після хімічної аварії на кримському заводі "Титан". Забруднення тоді дісталося і Херсонщини, у повітрі зафіксували перевищення шкідливих речовин, Але вже тиждень, відколи завод зупинився, пересувна лабораторія жодних відхилень від норми на Херсонщині не фіксує. 

На межі з окупованим Кримом відновили роботу пункти пропуску "Каланчак" і "Чаплинка"

Нагадаємо, в окупованому Криму через викиди з заводу "Кримський титан" потерпають жителі Армянська. Люди масово зверталися до лікарів зі скаргами на печіння в очах, носоглотці, нудоту. Авто, побутові прилади, меблі та дитячі майданчики взялися іржею та сіро-зеленим нальотом, впродовж двох днів було проведено масову евакуацію дітей з міста.

Утім, окупаційна влада екологічної катастрофи в Криму не визнає. Через це український омбудсмен терміново звернулася в ООН з приводу екологічної катастрофи у Криму. Своєю чергою, українська розвідка повідомила, що викид небезпечної речовини в Криму міг статися через влучення снарядів російських військових. Також правоохоронці вважають, що одною з версій може бути навмисне створення екологічного лиха для відновлення постачання води на територію окупованого Криму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції