Звільнені моряки з "Аріани" повертаються в Україну

"Аріана" розпочала рух близько 13:00. Команда, яка вимушено затрималася біля берегів Сомалі більш ніж на два тижні після звільнення, почуває себе задовільно.

Команда балкера "Аріана", звільненого піратами 10 грудня, вирушила 27 грудня в зворотний шлях в Україну з району, де діють пірати, повідомив голова компанії-оператора судна Alloceans Shipping Спірос Мінас.

"Судно отримало паливо і рушило", - сказав Мінас.

Він не сказав, куди попрямує "Аріана". За його словами, це буде залежати від палива, якого на судні все ще недостатньо.

Інше джерело, знайоме з положенням на судні, повідомило, що команда, яка вимушено затрималася біля берегів Сомалі більш ніж на два тижні після звільнення, почуває себе задовільно. За його словами, до півночі 26 грудня "Аріана" отримала паливо з заправника, а екіпаж почистив дно і гвинт судна, які тривалий час перебували в бездіяльності. "Аріана" розпочала рух близько 13:00 27 грудня, розповіло джерело, також відмовившись назвати курс судна.

Міністр закордонних справ Петро Порошенко спростовує повідомлення, що з'явилось в деяких ЗМІ, про нібито заборгованість судновласника балкера Ariana перед екіпажем. Як повідомили у прес-службі МЗС України, всі необхідні виплати були зроблені ще 21 грудня і це підтвердили і члени екіпажу, і їхні родини.

МЗС України та посольство України у Греції проводять необхідні заходи з забезпечення соціальних прав українських моряків.

Порошенко також спростовує повідомлення деяких ЗМІ, що на моряків здійснюється фінансовий тиск і що умовою завершення ними виконання умов контракту є розрахунки за перебування та за їхню роботу.

Нагадаємо, балкер "Аріана" з командою з 24 українських моряків був захоплений 2 травня в 250 милях на південний захід від Сейшельських островів в Індійському океані. Викуп було сплачено 10 грудня, після чого судно звільнили. Пірати заявили, що отримали 2,5 мільйона доларів.

Читайте також:

Моряки з "Аріани" не повернуться в Україну до Нового року

Власник "Аріани" погрожує залишити моряків без зарплати

"Аріана" з 24 українцями на борту лежить в дрейфі

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: