Звільнені урядовці саджають дерева і фарбують паркани

У центрі зайнятості Києва зареєстровані десятки колишніх високопосадовців. Вони на рівні з простими смертними будуть брати участь у громадських роботах.

Центр зайнятості
УНІАН
Безробіття торкнулося не тільки простих смертних, але і керівної еліти.

За три місяці цього року реєструвалися десятки високопоставлених урядовців, повідомили в київському центрі зайнятості. Наприклад, колишній перший замміністра охорони здоров'я, екс-заступник міністра праці, замглави Держкомпідприємництва, рядові фахівці Секретаріату президента, апарату Верховної ради, Антимонопольного комітету, СБУ, управління Держохорони і Нацагентства з підготовки до Євро-2012, яке ліквідували.

Нещодавно Кабмін скоротив багато заступників міністрів, штатних радників президента (серед них співак Володимир Гришко, боксер Віталій Кличко) і клерків в апараті ВР.

У центрі зайнятості відзначили, що вже 30% зареєстрованих на сьогодні безробітних - керівні працівники вищої і середньої ланки, зокрема, директори, начальники відділів і підрозділів.

І колишні урядовці, і колишні керівники зараз одержують виплати з безробіття. Їх розмір залежить від стажу і колишньої зарплати, але не перевищує 2793 гривень (середня зарплата по Києву за лютий). Звичайно, для заступників міністра - це не гроші, адже їх зарплата сягала 7-8 тисяч гривень. До того ж, тим, хто довго не працює, для отримання допомоги доведеться взяти участь у громадських роботах.

У центрі зайнятості запевняють, що колишні високі чини нарівні з іншими безробітними упорядковують свій район (метуть вулиці, висаджують дерева, фарбують паркани і т. д). Інколи високі урядовці вимушені були погоджуватися на начальників відділу із зарплатою в рази менше за колишню.

Нагадаємо, як повідомила заступник гепрокурора Тетяна Корнякова, протягом останніх п'яти місяців кількість безробітних в Україні збільшилася на 930 тисяч і зараз становить 2 мільйони людей.

Офіційна статистика значно менша за ту, що була оприлюднена генпрокуратурою. Служба зайнятості нещодавно повідомила, що на її обліку станом на кінець зими перебували 1 мільйон 136,8 тисячі. 784,3 тисячі осіб отримували виплати з безробіття.

Читайте також:

За незаконні звільнення будуть саджати

Кияни не готові переїжджати через кризу

Звільнені заступники міністрів і чиновники Ради стали на облік у центрі зайнятості

З початку року Служба зайнятості працевлаштувала лише 9% безробітних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: