До України повернулися звільнені з полону піратів моряки

До України повернулися звільнені з полону піратів моряки

Вони пробули у неволі понад місяць.

Шестеро українців — членів екіпажу судна Curacao Trader, які були звільнені з піратського полону 20 серпня, повернулися на батьківщину та скоро зустрінуться зі своїми родинами.

Президент України  Володимир Зеленський привітав їх із поверненням, інформує сьогодні, 7 вересня, пресслужба глави держави.

"Наші моряки провели в полоні у піратів понад місяць, але нарешті повернулися до України і вже скоро зустрінуться зі своїми родинами. Хочу подякувати нашим дипломатам, Міністерству закордонних справ, які вели складні переговори щодо звільнення бранців. Ми весь час тримали ситуацію на контролі. Українці мають знати, що для нашої держави важливий кожен громадянин", – зазначив президент.

Зеленський відзначив проактивну роботу МЗС, працівники якого весь час були на зв'язку та професійно супроводжували переговорний процес задля звільнення українських моряків.

Нагадаємо, 17 липня пірати напали на танкер Curacao Trader, який перебував біля узбережжя Беніну, та захопили 13 членів екіпажу, серед яких були українці. 20 серпня моряки були звільнені з полону, а 24 серпня нігерійські військові передали визволених громадян України представникам українського посольства у Федеративній Республіці Нігерія.

Відео Неподалік Нігерії пірати викрали танкер і захопили у полон 6 українських моряків

  Напад піратів. Неподалік Нігерії пірати викрали танкер і захопили у полон шістьох українських моряків. Це ТСН підтвердили в МЗС. Відомо, що судно "Кюрасао Трейдер" у Гвінейській затоці атакували восьмеро озброєних чоловіків. На облавку було 19 членів екіпажу, 13 з них потрапили до піратського полону.  

Неподалік Нігерії пірати викрали танкер і захопили у полон 6 українських моряків

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів