Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Звільнених з полону терористів українців відправили на обсервацію

Звільнених з полону терористів українців відправили на обсервацію

Їх мають ретельно обстежити лікарі.

Україна повернула із самопроголошених республік 20 своїх громадян. Вони не повернулись додому, всіх звільнених відправили на обов’язкову обсервацію, розповіли в ефірі "ТСН.Ранок".

Багато з них пережили тортури, тому допомога медиків їм також потрібна. Обсервація потрібна, щоб визначити чи не є звільнені хворими на коронавірусну інфекцію. Вже відомо, що на окупованому Донбасі є багато хворих.

Як відомо, полоненими мінялися в два етапи - на Донеччині та Луганщині. Українська сторона віддала 14 осіб, троє відмовились їхати на окуповані території. 

Серед українців, які повернулися додому - зокрема, 21-річний розвідник Микола Гриненко та 49-річний прапорщик Віктор Шайдов. Серед звільнених одна жінка – цивільна Алевтина Попова, у самопроголошеній "ЛНР" її засудили за державну зраду. 

Нагадаємо,16 квітня Україна під час обміну утримуваними особами з ОРДЛО повернула 20 своїх громадян, які роками утримувалися в нелюдських умовах. Обміни відбувались окремо у Луганській і Донецькій області. Бойовикам українська сторона передала14 осіб. Троє відмовились їхати на окуповані території. 

Відео Усі звільнені з полону українці поїхали на обов'язкову обсервацію

Українців, звільнених напередодні з полону бойовиків, відвезли не додому, а у спеціально відведені місця на Донеччині та Луганщині. Україна повернула із самопроголошених республік 20 своїх громадян. Полоненими мінялися в два етапи - на Донеччині та Луганщині. Українська сторона віддала 14 осіб, троє відмовились їхати на окуповані території.   

Усі звільнені з полону українці поїхали на обов'язкову обсервацію

Залиште свій коментар

Вибір редакції