Звільнений через вибухи у Сватовому генерал виграв справу у Вищому адмінсуді

Звільнений через вибухи у Сватовому генерал виграв справу у Вищому адмінсуді

Володимир Хижий оскаржує своє звільнення. 

Вищий адміністративний суд став на бік Володимира Хижого в його позові проти Міноборони та Генштабу Збройних сил. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Два роки тому, на посаді заступника керівника Генштабу, генерал-лейтенант Хижий ініціював перевірку військових складів в Україні та попередив про можливі диверсії на військових об'єктах.

Однак, після вибухів у Сватовому, його звільнили з формулюванням "за систематичне невиконання умов контракту". Володимир Хижий не погодився зі звільненням, і подав заяву до суду.

Суди першої та апеляційної інстанцій він програв, і от Вищий адміністративний суд скасував попередні ухвали і направив справу на новий розгляд до Вінницького окружного адмінсуду.

На підтримку генерала Хижого до суду приходили ветерани АТО.

Пожежа на артилерійському складі в місті Сватове на Луганщині спалахнула 29 жовтня 2015 року. Понад три тисячі тонн боєприпасів горіли більше доби. Через вибухи 16 людей були поранені, 4 військовослужбовця загинули, зруйновані навколишні будинки.

У листопаді волонтер зі Сватового розповів кричущі факти про склади зі зброєю. За його словами, трагедія була логічною та передбачуваною.

Відео Вищий адмінсуд прийняв рішення щодо позову звільненого генерала Хижого

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів