Звільнений із полону бойовиків Жемчугов: Я вірю, що прийде перемога, і рідний Красний Луч звільнять

Українець не побоявся взяти в руки зброю проти ворога.

Звільнений із полону бойовиків Володимир Жемчугов вірить у перемогу України у військовому протистоянні з Росією. 

Про це він заяви після свого звільнення.

"Хочу подякувати всім, хто боровся за мене. Я людина родом із Донбасу, я росіянин за національністю, виріс на Донбасі, колишній шахтар. Але так склалося життя, що я став думати інакше, ніж люди на Донбасі, яких насьогодні просто обдурили, розповідаючи про те, що тут фашисти, нацисти. Я отримав гарну освіту і зміг розібратись де "чорне", а де "біле". Я став на сторону "білого". Я, і такі як я патріоти України в окупації, стали до боротьби проти підлої російської окупації, яка веде війну проти України. Ми не побоялися взяти в руки зброю і боротись проти російських окупантів та українських зрадників, які стали на сторону російської армії, окупаційного режиму", - зазначив він.

Жемчугов попросив не дивитися на його важкі поранення - "війна є війна". "Людей убивають, ранять. Але завжди за війною прийде перемога. Я вірю, що прийде перемога, і мій рідний Красний Луч звільнять від російських окупантів і там почнуть нормально жити люди", - сказав Жемчугов.

Нагадаємо, напередодні, 17 вересня, Володимир Жемчугов і Юрій Супрун зустрілись із своїми рідними та президентом України.

ВідеоПетро Порошенко зустрів звільнених Володимира Жемчугова та Юрія Супруна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: