Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Звільнений" Корнет розповів про диверсантів з України та арешти у верхівці "ЛНР"

За його словами, ніхто його не звільняв і всі плітки - це провокація.

У самопроголошеній "ЛНР" було припинено діяльність української диверсійно-розвідувальної групи, повідомив "міністр внутрішніх справ" Ігор Корнет.

За його словами, так звані диверсанти прагнули влаштувати на території республіки низку резонансних терактів. Більшість з них вже затримано, решту розшукують.

Повідомляється, що ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький наказав заарештувати директора "ДТРК" "ЛНР" Анастасію Шуркаєву, яку підозрюють у причетності до діяльності українських спецслужб.

Також встановлено, що керівник адміністрації Плотницького Ірина Тейцман та начальник "служби урядової безпеки МВС" "ЛНР" Євген Селіверстов були причетні до інсценування державного перевороту в республіці у вересні 2016 року. Їх також заарештують.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що центр окупованого Луганська сьогодні, 21 листопада, заблокували люди в балаклавах, у формі без упізнавальних знаків, з автоматами та БТРом. Вони оточили адміністративні будівлі, зокрема, будівлю так званого "МВС" "ЛНР", та перекрили вулиці.

Також раніше на сайті Плотницького повідомлялося про відсторонення так званого міністра внутрішніх справ Ігора Корнета. Який щойно заявив, що "не залишив посади та контролює ситуацію в місті". За його словами, саме він надав ватажку сепаратистів список причетних до розшатування ситуації у республіці осіб.

Відео «Армія ЛНР» - штрафбат для російських кримінальних злочинців. Відео

Залиште свій коментар

Вибір редакції