Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рідні недавно звільненого українського заручника повідомили про його загадкове зникнення

Савков узяв удома гроші та документи.

Мати звільненого з заручників українського військового Романа Савкова Валентина говорить, що її син зник майже дві доби тому й не виходить на зв'язок за жодним із двох номерів телефона. Перед тим він посеред ночі на таксі приїхав з госпіталю в Києві додому на Вінничину, взяв гроші й документи.

"Рома перебуває в Києві у госпіталі на лікуванні. Перед тим ми з ним спілкувалися по декілька разів на день. А 8 лютого були в Києві, їздили привітати з днем народження. І раптом вночі стук у двері. Дивлюся, Роман стоїть, а біля воріт машина таксі. Каже: "Ой, мамо, тут така ситуація, я на хвилину, треба взяти деякі документи і назад, бо рано маю бути в госпіталі", - згадує жінка, яку цитує RIA.

Це було близько третьої години ночі 11 лютого. Мати каже, що син навіть не присів, взяв документи, вона не знає які саме, попросив грошей, казав, нібито має щось з правами водія владнати. Жінка не назвала суму. Земляки Романа кажуть, що хлопець взяв удома 10 тис. грн.

"З дороги Роман не зателефонував жодного разу, так само не дзвонив, коли їхав додому. Міг би попередити, він же такий уважний до нас, про все розповідає, а тут… Моє серце передчувало, що щось не те. Але, думаю, ми пережили страшніше, то що вже може гіршого статися", - каже жінка.

Уранці телефон Романа вже не відповідав – оператор говорив, що абонент поза зоною досяжності.

"Я подумала, що в дорозі телефон розрядився, - каже пані Валентина. – Але й пізніше Рома не відповідав. Я подзвонила його дівчині, вона проживає у Борисполі. Інна мене втішила. Сказала, що Роман розмовляв з нею приблизно о пів на десяту ранку. Повідомив їй, що йде в госпіталь. Моє серце заспокоїлося. Але не надовго. Бо ми ніяк не могли зв’язатися з сином. "Абонент поза зоною" - це вже у вухах дзвенить".

Жінка говорить, що зверталася до поліції. Також перевірили випадки ДТП на маршруті із Шаргорода до Києва – в жодній із них її син не постраждав.

Нагадаємо, Романа Савкова звільнили із заручників бойовиків на Донбасі 24 січня цього року. Він служив помічником гранатометника 92-ї окремої механізованої бригади. У заручники потрапив 19 липня 2017-го. Його утримували в Макіївській колонії.

ВідеоЗвільнений з полону Роман Савков нарешті побачив своїх рідних та обійняв маму

Мама з чоловіком у Київський шпиталь приїхала з рідного Шаргорода. Увесь день у дорозі провів і сам Роман. Пані Валентина вже сьогодні хотіла забрати сина додому, але хлопцю треба пройти низку обстежень. Та це, каже мама, після пережитого - вже дрібниці.

Звільнений з полону Роман Савков нарешті побачив своїх рідних та обійняв маму

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції