Звільнення окупованого сходу і Криму має відбуватись політико-дипломатичним шляхом - Порошенко

Президент наголосив також на пріоритетності збільшення фінансування зовнішньополітичного відомства.

Президент Петро Порошенко вважає, що звільнення окупованого сходу і Криму має відбуватись політико-дипломатичних шляхом.

Про це повідомляє прес-служба президента.

"Оскільки питання звільнення окупованої частини на сході нашої держави і Криму має відбуватись політико-дипломатичним шляхом я пропоную, що б це було враховано при збільшені фінансування Міністерства закордонних справ. Бо наші дипломати – це така сама зброя, як і штурмові, десантні, танкові, артилеристські, ракетні і інші бригади Збройних Сил", - підкреслив Порошенко на засіданні Ради національної безпеки і оброни України.

Він наголосив на важливості фінансування сектору безпеки  і оброни України у 2017 році.

"Ключова позиція, яку ми маємо забезпечити цим проектом державного бюджету  - 5% ВПП мають бути зафіксовані на видатки оборони і безпеки", - додав він.

"Цього року я буду більш уважно дивитись  на виконання ще одного рішення Ради національної безпеки і оброни – щоб 3% з цих 5% були спрямовані виключно на оборону. Хочу наголосити на тому, що загальна цифра фінансування складає 129 млрд грн.", - сказав президент.

Нагадаємо, Петро Порошенко доручив поінформувати владу РФ про те, що проведення російських виборів на території України неможливе. 

18 вересня відбудуться вибори до російської Держдуми. Кілька днів тому Україна закликала світ ігнорувати вибори до Держдуми в окупованому Криму – Рада ухвалила постанову про звернення до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей та міжнародних організацій.

Залиште свій коментар

Наступна публікація