Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Звільнення полковника Без'язикова з полону бойовиків не було обміном

Військовий після звільнення перебуває на обстеженні у медиків.

Учасники операції зі звільнення розвідника Івана Без'язикова з полону бойовиків кажуть, що не був обмін, це була конкретна спецоперація. Але її обставини не розголошують, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Полковник Збройних сил України Без'язиков разом із дружиною уже приїхав до Києва. Нині військовому не до розмов із журналістами: перебування в камері далося взнаки - в дорозі йому стало зле. Івана одразу відправляють до медиків.

Дружина Маргарита ще досі не вірить у те, що чоловік на волі. Про операцію зі звільнення дізналась лише тоді, коли побачила коханого.

Іван Без'язиков 26 років прослужив у розвідці. Кавалер 5-ти орденів, полковник збройних сил, керівник розвідки тепер уже розформованого 8-го армійського корпусу. У серпні 2014-го року після бою під Степанівкою, як головний групи переговорників, Іван ходив домовлятися про вивезення поранених і загиблих. По дорозі назад його і двох побратимів захопили у полон. Майже 2 роки він провів в ув'язненні бойовиків.

Повернення на волю затягнулось надовго. Іван майже рік не виходив на зв'язок, домовленості з обміну постійно зривалися. У квітні цього року дружина зверталась до журналістів ТСН як до останньої надії, бо нарешті після майже року мовчання чоловік подзвонив. Просив, щоб його внесли у списки на обмін. Інформація у родини від самого чоловіка, і від державних інстанцій про місцеперебування Івана, суттєво різнилась.

Учасники перемов стверджують - місце утримання Івана Без'язикова стало відомо ще наприкінці минулого року. Далі почалась тривала операція зі звільнення. І ось, з 5 липня він на волі.

Нині Іван хоче відпочити та побути із родиною, тож одразу після обстеження медиків родина поїде до рідного Житомира.

Нагадаємо, увечері 5 липня голова СБУ Василь Грицак доповів президентові Петру Порошенку про звільнення з полону полковника ЗСУ Івана Без'язикова. Уповноважена президента України з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко каже, що Служба безпеки України провела справжню таємну операцію по звільненню військового. 

Полковник ЗСУ Іван Без'язиков із Житомира був начальником розвідки 8-го Армійського корпусу. 18 серпня 2014 терористи підступно захопили його та ще двох військових офіцерів у полон, коли вони приїхали до бойовиків на переговори щодо повернення поранених і загиблих українських військових після бою під Степанівкою Донецькох області. 

Кореспондент ТСН Ганна Бока

Відео У столицю приїхав звільнений Іван Без'язиков

Залиште свій коментар

Вибір редакції