Звільнення в Міноборони за хабарництво

Гриценко звільнив начальника управління капітального будівництва Міноборони Волошина за хабарництво.

Міністр оборони Анатолій Гриценко звільнив з військової служби екс-начальника управління капітального будівництва Міноборони Олександра Волошина за хабарництво.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба Міноборони. За повідомленням, причиною для звільнення Волошина стало рішення Військового апеляційного суду центрального регіону, за яким полковника Волошина було визнано винним у здійсненні злочину, передбаченого статтею 368 ч.3 кримінального кодексу.

Волошину призначене покарання у вигляді позбавлення волі строком на 8 років з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розподільними й організаційно-господарськими обов'язками строком на 2 роки, а також конфіскація майна. Крім того, суд позбавив Волошина військового звання "полковник".

Як повідомляло агентство, 10 листопада 2005 співробітники Генпрокуратури й Управління з боротьби з організованою злочинністю в Києві в робочому кабінеті затримали Волошина за одержанням хабара більше 500 тис. доларів.

Гроші він вимагав від директора одного з товариств з обмеженою відповідальністю за підписання документів, необхідних для відкликання позовної заяви Міноборони з Господарського суду Києва про розірвання договору з ТОВ про будівництво житлового будинку в Києві. Підписані документи повинні були надати ТОВ права продовження будівництва й вибору інвестора.

19 жовтня 2006 року Гриценко висловив сумнів у притягненні до відповідальності Волошина.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: