Звільнено 3 обласних керівників ДАІ

Колегія МВС звільнила трьох регіональних керінвиків ДАІ і прийняла відставку очільника спецпідрозділу "Кобра"

Про кадрові зміни повідомив в.о. міністра внутрішніх справ Михайло Корнієнко на сьогоднішньому брифінгу. Так за прорахунки в роботі були звільнені керівники Тернопільського, Івано-Франківського та Київського обласних управлінь ДАІ. Начальник спецпідрозділу ДАІ "Кобра" був звільнений за власним бажанням. Ще десятеро посадовців Державтоінспекції були притягнуті до дисциплінарної відповідальності.

Ющенко й ДАІшник
УНІАН
Віктор Ющенко піддав нищівній критиці роботу ДАІ
Відставки у ДАІ, за словами Михайла Корнієнка, були вчинені на виконання указу Президента щодо вдосконалення безпеки на дорогах України. Звільнені чиновники позбавлені посаду через те, що не змогли усунути ті недоліки, на які їм раніше вказувало керівництво відомства. Ще десятеро посадовців - керівники регіональних управлінь та заступники керівника ДАІ дістали догани.

Надалі кадрові чистки мають сягнути центрального апарату ДАІ: з цієї структури, за словами Корнієнка, буде вивільнено близько 200 посад і розподілено по регіонах. Ці посади будуть розподілені головним чином між Київською, Харківською, Дніпропетровською, Одеською та Донецькою областями.

ВідеоКолегія МВС (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: