Звільнено даїшників, які матом диктували підлеглим план по "протоколах" на кожен день

Могильов звільнив трьох людей через вказівки інспекторам, скільки потрібно скласти протоколів. Причиною стало відео, опубліковане в Інтернеті.

На підставі рішення міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова звільнені старший інспектор Бердянської ДАІ, командир взводу дорожньо-патрульної служби м. Бердянськ і начальник ДАІ Запорізької обл. Причиною стало опубліковане в Інтернеті відео, на якому даїшникам матом диктують план.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства внутрішніх справ (МВС) України.

У прес-службі також пояснили, що відповідне рішення було прийняте як реакція на відеопублікацію в Інтернеті і за результатами службової перевірки, ініційованої і проведеної керівництвом МВС.

Нагадаємо, на відео, викладеному в Інтернеті, один з високопоставлених чиновників дає доручення своїм підлеглим по умисному накладенню штрафів на учасників дорожнього руху.

На записі командир ДАІ Бердянська диктує підлеглим "план", без виконання якого вони не мають права закінчити свою зміну. Стверджується, що запис зроблений у грудні 2010 року.

Вказівки керівництва ДАІ супроводжуються добірним матом: "Не міняємося поки не буде по вісім протоколів ... чотири п'яних потрібно кожен день, б*ять, передавати ...", - говорить один з начальників Державтоінспекції.

Крім цього, інспекторам дають вказівки скільки потрібно затримати водіїв "за перевезення небезпечного вантажу", "порушення правил проїзду залізничних переїздів", а також "правил зупинки і стоянки".

Читайте також:

У Києві даїшники зупинили джип з п'яними міліціонерами, які ледь могли говорити

 Донецький даїшник обматюкав водія: порушувати будеш, ху*ло є*учєє? (відео)

Джанкойський даїшник погрожував водію "набити є...ло" (відео)

ДАІ "помстилася" активісту, який зняв відео про "тєлячью мову"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: