Звільнено главу Київського апеляційного адмінсуду

За даними ЗМІ, звільнення стало результатом боротьби між двома важливими юридичними фігурами у Партії регіонів - Сергієм Ківаловим і Андрієм Портновим.

Вища рада юстиції звільнила Анатолія Денисова з посади голови Київського апеляційного адміністративного суду (КААС). Звільнення відбулося 14 червня в ході засідання ВРЮ.

Київський апеляційний адмінсуд є, за негласною ієрархією, другим за значущістю та впливовістю у системі адмінсудів. Так, КААС відводиться серйозна роль у рамках будь-яких загальнонаціональних виборів в Україні.

Як зазначають ЗМІ, звільнений Анатолій Денисов був близьким до голови Верховного суду, колишнього нардепа від БЮТ Василя Онопенка. Зокрема, стверджується, що Онопенко мав вплив на Денисова у виборчий період, чим дуже дратував представників Партії регіонів.

Окрім того, наголошується, що Денисов відігравав певну роль у боротьбі між двома важливими юридичними фігурами у Партії регіонів - Сергієм Ківаловим і Андрієм Портновим: "Останній, знаючи про один скандальний лист пана Денисова, мав серйозні аргументи для зняття з посади голови ВРЮ Володимира Колесніченка , що входить в орбіту пана Ківалова".

Тим не менше, рішення про зняття Денисова було прийнято досить швидко. Зокрема, тому, що збори суддів КААС напередодні висловилися проти того, щоб Денисов очолював даний суд.

Читайте також:

Партія регіонів: відставки в уряді будуть постійними

Пшонка звільнив начальника управління, яке веде справи Тимошенко і Кучми

Депутати просять Януковича звільнити главу Міноборони Єжеля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: