"Звільнено одіозних лісівників на Харківщині й Закарпатті", - прем'єр-міністр

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розпочався процес вичищення лісової галузі від корупціонерів.

У системі Держлісагентства відбуваються кадрові зачистки. Серед звільнених - керівники структурних підрозділів у Закарпатській та Харківській областях.

Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

"Майже місяць тому я поставив новому керівнику Держлісагентства пріоритетне завдання - провести кадрові чистки у відомстві, залишивши лише порядних співробітників. За моїм дорученням у Держлісагентстві відбувається повний аудит діяльності, а найголовніше - розпочався процес вичищення галузі від корупціонерів. Звільнено керівника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства Валерія Мургу - численні скарги щодо нього підтвердилися, тож його звільнили в першу чергу серед обласних очільників", - повідомив глава уряду.

Також звільнили керівника ДП "Гутянське лісове господарство" в Харківській області Віктора Сиса.

"Обсяги незаконних рубок на підприємстві оцінено в 32 млн державних збитків. Борги підприємства - 30 млн. Фіктивні відомості про ідеальний фінансовий стан та закупівля транспортних засобів без погодження з Держлісагентством. Усю цю інформацію передано до правоохоронних органів. Тепер вони мають провести повноцінне розслідування, а винні - понести відповідальність. Нагадую всім, що правила гри змінилися. Ми до всіх корупціонерів доберемося", - наголосив Гончарук.

Нагадаємо, від початку лютого в Україні запустили торгівлю всією необробленою деревиною на електронних аукціонах - задля прозорого ціноутворення та виведення ринку деревини із тіні. Восени запустили онлайн-реєстр заготівлі деревини та електронну мапу рубок. Відтепер кожен українець може ознайомитися з переліком лісорубних квитків на заготівлю деревини або перевірити на карті законність здійснення рубок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції