Звільненого за "тєлячью мову" даїшника замість менеджера зробили механіком

Колишнього даїшника Олександра Швеця працевлаштували не менеджером, а головним механіком підприємтсва на Одещині.

Зі скандалом звільнений з ДАІ за відеоролик про "тєлячью мову" одеський інспектор Олександр Швець відпрацював свій перший день на посаді головного механіка на одному з транспортних підприємств Одеської області. Про це розповів депутат Одеської міськради Ігор Марков, який допомагав знайти Швецю роботу.

"Він з четверга вже приступив до роботи, буде відповідати за справність транспорту - у нього ж є відповідна освіта", - повідомив Марков.

"Так, я зараз входжу в курс справи, скоро буду знайомитися з колективом. Скільки людей буде у мене в підпорядкуванні - ще не знаю", - повідомив механік Швець. За його словами, він радий новій роботі.

Як відомо, раніше Марков заявив, що Швець знайшов нову роботу і буде працювати менеджером в одній з комерційних структур.

Разом з тим співробітники ДАІ - герої попередніх скандальних історій, викладених в інтернет - знову хочуть бути стражами порядку на дорогах. Вінницький екс-інспектор, прапорщик Роман Слободянюк, він же "інспектор Дуля", що поклав початок скандальній "кіно про ДАІ", на хліб став заробляти тим, що тепер ловить браконьєрів на водоймах країни.

"Мій син влаштувався на роботу інспектором в рибінспекцію Ладижинського району Вінницької області, охороняє порядок на водоймах, - розповів журналістам його батько, Микола Слободянюк. - У нього там є перші успіхи, знаю, що їм задоволені. Він, звичайно, нудьгував по службі в ДАІ, навіть судився за своє поновлення, але поки ні про які результати мені не відомо. Якщо йому знову запропонують працювати в автоінспекції, то з рибінспекції його вже не відпустять".

Герой ще однієї історії, кримський капітан Федір Шкаберін, який раніше облаяв матом водія і пригрозив йому "набити є...ло", розповів, що буде відновлюватися на роботі.

"Мене звільнили незаконно. Так, я визнаю свою провину, але водій у ролику показав тільки те, що йому було треба, адже він теж лаявся. Зараз я не працюю. Де ж я буду працювати? Та й вдома у мене не все добре. З серпня минулого року у моєї мами виявили рак, вона вже не ходить, людина при смерті ... Дружина працює, є друзі і куми, які не кинуть у біді", - заявив Шкаберін.

Читайте також:

Звільненого за "тєлячью мову" даїшника працевлаштували менеджером

Одеського даїшника звільнили за "тєлячью мову"

Звільнений за "тєлячью мову" даїшник: мене навмисно довели до сказу

ВідеоОдеський даїшник на питання українською: "Нє понімаю тєлячью мову"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: