Звільненому з полону активісту відрізали шмат вуха, а в іншого всадили 300 куль

Зараз звільнені активісти починають оговтуватися після жахливого полону і повертаються в Київ.

Після звільнення із кримського полону активісти вже почуваються трохи краще, дехто вже встиг повернутися до Києва, інші приїдуть за кілька годин.

Як йдеться в сюжеті ТСН, тільки сьогодні вдалося роздивитися, що в хлопців, яких вчора прооперували, прострілені руки і ноги. Так, в одного активіста відрізали добрий шмат вуха.

А інший активіст зізнався, що за тиждень цього жахливого полону в нього випустили десь зо триста куль із пневматичного пістолета.

Кримські полонені розповіли про жахіття російських тортур

Звільнені з кримського полону активісти вже їдуть до Києва. Двом із них херсонські лікарі зробили операції – витягли кулі з тіла. 

Один із активістів Андрій Щекун розповів, що фізичні тортури були не найгіршим, бо захопники до всього цього знущалися й з людської гідності. Хлопців після затримання роздягали в карцерах догола, прив'язували до стільців, били струмом.

Крім того, з усіх активістів, у яких були хрестики, їх позривали і викинули. Але пізніше їх повернули, але вже дерев'яні і простенькі. Цей факт досі не має логічного пояснення.

"Роздягли мене, прив'язали до стільця і катували електричним струмом і били чимось гарячим по плечах. Коли я падав зі стільчика в непритомному стані, то вони мене били у грудну клітку", - розповідає подробиці звірств Андрій Щекун.

Двоє активістів повернулись з кримського полону до Києва

Олексій Гриценко та Сергій Супрун зникли в Криму ввечері 13 березня.  Друзі по Автомайдану їх зустрічали на КПП, на в'їзді у Київ. 

Більше всього дісталося активісту Юрію Шевченку. За його словами захопник, який розмовляв російською мовою і, можливо, був росіянином, просто взяв і відрізав активісту шмат вуха.

"Є там в них відморозок один з ножем. Він любитель відрізати вуха", - розповідає Юрій Шевченко.

На часі звільненні з кримського полону починають повертатися до Києва. Ті, хто вже приїхав, під час зустрічі були небагатослівні. Казали, що дуже втомилися і хочуть додому.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: