Звільненому з полону активісту відрізали шмат вуха, а в іншого всадили 300 куль

Зараз звільнені активісти починають оговтуватися після жахливого полону і повертаються в Київ.

Після звільнення із кримського полону активісти вже почуваються трохи краще, дехто вже встиг повернутися до Києва, інші приїдуть за кілька годин.

Як йдеться в сюжеті ТСН, тільки сьогодні вдалося роздивитися, що в хлопців, яких вчора прооперували, прострілені руки і ноги. Так, в одного активіста відрізали добрий шмат вуха.

А інший активіст зізнався, що за тиждень цього жахливого полону в нього випустили десь зо триста куль із пневматичного пістолета.

ВідеоКримські полонені розповіли про жахіття російських тортур

Один із активістів Андрій Щекун розповів, що фізичні тортури були не найгіршим, бо захопники до всього цього знущалися й з людської гідності. Хлопців після затримання роздягали в карцерах догола, прив'язували до стільців, били струмом.

Крім того, з усіх активістів, у яких були хрестики, їх позривали і викинули. Але пізніше їх повернули, але вже дерев'яні і простенькі. Цей факт досі не має логічного пояснення.

"Роздягли мене, прив'язали до стільця і катували електричним струмом і били чимось гарячим по плечах. Коли я падав зі стільчика в непритомному стані, то вони мене били у грудну клітку", - розповідає подробиці звірств Андрій Щекун.

ВідеоДвоє активістів повернулись з кримського полону до Києва

Більше всього дісталося активісту Юрію Шевченку. За його словами захопник, який розмовляв російською мовою і, можливо, був росіянином, просто взяв і відрізав активісту шмат вуха.

"Є там в них відморозок один з ножем. Він любитель відрізати вуха", - розповідає Юрій Шевченко.

На часі звільненні з кримського полону починають повертатися до Києва. Ті, хто вже приїхав, під час зустрічі були небагатослівні. Казали, що дуже втомилися і хочуть додому.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: