Звільнити Балогу Ющенку допомогли спецслужби

За однією з версій, Віктор Ющенко прийняв рішення про звільнення Віктора Балоги ще до того, як той подав заяву про відставку.

Президент Віктор Ющенко прийняв рішення про відставку глави Секретаріату президента Віктора Балоги ще до того, як той написав скандальну заяву. Про це заявив керівник Інституту соціальних досліджень ім. Горшеніна Кость Бондаренко.

"Мої джерела стверджують, що в квітні Віктору Ющенку передали досьє на главу Секретаріату президента, зібране спецслужбами. Після перевірки наведених у ньому фактів, Ющенко прийняв рішення про відставку Балоги. Все наступне – це лише публічні прояви", - впевнений пан Бондаренко.

Цю тезу може підтвердити і заява "бютівця" Миколи Томенка, яку він зробив ще на минулому тижні, за декілька днів до початку скандалу. Він заявив, що, за його даними Віктор Ющенко вже на той час прийняв рішення про звільнення Балоги, яке повинно бути оприлюднене у вівторок, 19 травня.

Нагадаємо, 16 травня Балога заявив, що написав заяву про звільнення з посади глави президентського Секретаріату. Заяву про звільнення екс-керівник СП подав ще місяць тому.

У вівторок, 19 травня, Балога пояснив причини своєї відставки. Головною з них стала "категорична незгода" з рішенням Ющенка балотуватися на президентських виборах.

Балога звинуватив Віктора Ющенка у свідомій діяльності на шкоду інтересам України, невиконанні своїх передвиборних обіцянок, апатії, потуранню корупції та кумівству у владі та ін. Одним з найбільших "гріхів" президента екс-соратник вважає сприяння призначенню Юлії Тимошенко на пост прем'єра у 2007 році.

У цей же день відставка Балоги була прийнята офіційно. Його наступником на посту глави СП стала губернатор Київщини, голова Ради НСНУ Віра Ульянченко, яка вважається одним з найближчих соратників Ющенка.

Читайте також:

Балога балотуватиметься у президенти

Балога закликав Ющенка піти та прихопити із собою Тимошенко

Головою Секретаріату президента стала Віра Ульянченко

Ющенко: Я прийняв відставку Балоги і не бачу в цьому трагедії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: