"Звільнив би всіх цих міністрів": Саакашвілі заявив, що Україна рухається до повного колапсу

"Звільнив би всіх цих міністрів": Саакашвілі заявив, що Україна рухається до повного колапсу

Фото: Право на владу

Голова виконавчого комітету Нацради реформ вважає, що "ми повинні всі розуміти, куди ми рухаємося".

Колишній президент Грузії (2004-2013), голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі вважає, що Україна рухається до "повного колапсу і прірви масштабу першої половини 1990-х років".

Про це він сказав 26 листопада в прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

"Ми повинні всі розуміти, куди ми рухаємося. Ми реально рухаємося до повного колапсу та прірви масштабу першої половини 90-х років... Я на місці президента Зеленського однозначно звільнив би всіх цих міністрів. Звичайно, звільнив би. Я не розумію, чому він терпить міністрів, зокрема ось цього міністра, який зараз стоїть біля мікрофона (міністра фінансів Марченка. — Ред.). На митниці призначили один клан, тепер змінили главу митниці — знову призначають йому заступників: щодня — представник конкретного клану", — сказав Саакашвілі.

За його словами, жодної реформи митниці не буде, тому що "всі це знають".

"У регіонах розподілили митницю — у всіх є свої господарі, у всіх є свої "смотрящі". Водночас із незворушним виглядом і цинічними посмішками вони кажуть: "Ну що ж, люди просто не звикли платити податки, тому вони протестують" і "Бізнес відчуває позитивні результати наших реформ". Яких реформ?", — зазначив Саакашвілі.

Саакашвілі: "Зеленський не займається питаннями корупції в Україні"

Саакашвілі: "Зеленський не займається питаннями корупції в Україні"

Нагадаємо, 22 жовтня Кабінет міністрів звільнив виконувача обов'язків голови Державної митної служби Андрія Павловського і призначив на цю посаду заступника голови Держмитслужби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Євгенія Єнтіса. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Призначення Саакашвілі
Наступна публікація